فروش نیوجرسی پلاستیکی ۲۰۰ سانتیمتری در مشهد

<p style=”text-align: justify; “>استفاده از لوازم و ابزارهای ترافیکی نقش مهمی در مدیریت ترافیک دارد از جمله این لوازم می توان به سرعت گیر و استوانه ترافیکی اشاره کرد. یکی از این ابزارها نیوجرسی پلاستیکی می باشد که برای جداسازی و یا مسدود کردن مسیرها مورد استفاده قرار می گیرد. شکل ظاهری انواع نیوجرسی پلاستیکی مشهد به چه صورت است و فروش این محصولات در کجا انجام می گیرد؟

فروش نیوجرسی پلاستیکی 200 سانتیمتری در مشهد

شکل ظاهری انواع نیوجرسی پلاستیکی

شکل ظاهری انواع نیوجرسی پلاستیکی

این لوازم ترافیکی برای مسدود کردن و یا جداسازی انواع مسیرها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین در محل هایی که کارگران مشغول کار هستند برای آگاه کردن رانندگان به کار می روند.

انواع مختلف نیوجرسی پلاستیکی از مواد پلاستیکی با انعطاف پذیری بالا ساخته شده اند تا در صورت برخورد خودروها به آنها آسیبی به وسیله نقلیه وارد نشود.

اشکال بسیار مختلفی از نیوجرسی پلاستیکی وجود دارد. نوع ساده این کالا به صورت بسته بوده و امکان اتصال آن به سایر نیوجرسی ها وجود ندارد و به صورت انفرادی یا با کنار هم قرار دادن تک تک آنها در کنار هم می توان عملیات هدایت ترافیک را انجام داد.

نوع دیگری از این محصولات به گونه ای طراحی ده اند که با داشتن حالت نر و مادگی از بغل ها قابلیت اتصال به هم را دارند و می توان آنها را به صورت زنجیری به هم متصل کرد.

شکل دیگری از این نیوجرسی های پلاستیکی جدیدا وارد بازار شده است که قسمت بالایی آنها همانند درب باز می شود و می توان شن یا آب را در داخل آن ریخت و مثل مورد قبلی امکان اتصال آنها به هم وجود دارد. از این نوع کالا برای مسدود کردن و یا جداسازی طولانی مدت مسیر استفاده می شود و می توانند به عنوان یک جایگزین مناسب برای بلوک های سیمانی باشند.

همه اشکال این محصولات از امکان جابه جایی بسیار راحت تری نسبت به نوع سیمانی و بتنی برخوردارند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند.

تولید نیوجرسی پلاستیکی ۲۰۰ سانتیمتری در مشهد

تولید نیوجرسی پلاستیکی 200 سانتیمتری در مشهد

چنانچه در زمینه فروش لوازم مربوط به ترافیک دارای فروشگاه می باشید و یا به صادرات این محصولات به کشورهای همسایه اشتغال دارید. استفاده از نیوجرسی پلاستیکی ۲۰۰ سانتیمتری می تواند گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

براي خريد این محصول می توانيد با مرکز تولید نیوجرسی پلاستیکی ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید